Listy z behu - 5

ahoj

Celkem se tu nic neděje, kluci běhají mají super počasí, snad jim vydrží co nejdéle.

Jinak mi dalo celkem fušku se dostat do zaheslovaného počítače, protože heslo od Pranaba - ač jsem ho zkoušel v mnoha kombinacích prostě nešlo. Další možnost byla otisk prstu, akorát Pranab má všechny prsty olezlé a oloupané od těch vyrážek a od toho jak si je furt okusuje, takže počítač ten otisk prostě nebral. no ale tady se zkrátka nikdo tak snadno nevzdá, takže nakonec na 25 pokus byl otisk rozpoznán, hurá.

Panuje tu bojovná nálada a chlapi si nic nedarují. Ananda-Lahari s Pranjalem si strkají navzájem odpadky do boxu se suplementy, a když jeden zalehne na odpočinek do auta, tak ten druhý mu klepe na okénko, ať už vstává.

Pěkná příhoda se stala Ananda-Laharimu, který si večer připravil doma lavorek s vodou na nohy, pěkně se usadil do křesílka, vzal si jonťák a napil se, ale nepolknul a držel jonťák v puse, no potom se probudil celý poslintaný a politý od jonťáku, co mu vytekl z pusy, no a něco podobného se mu stalo s kartáčkem na zuby, usedl při čištění do křesílka, no atd. Zkrátka byl celý pobryndaný od pasty a od slin, bylo to uplně fujtajblácké.

Taky je užasné ho sledovat při jídle, veme si sebou na kolečko celou misku, a když přichází ke svému stolku, tak si toho nacpe plnou pusu a vypadá jak sysel s naditýma líčkama.

Pali měl těžký den, nakroužil jen 60 kol - asi 36mil - asi hodinu prospal na masážním lehátku a nechtěl se vůbec probudit, zabalil to v deset a šel spát. Dneska už zase běhá, tak snad to nějak překlene.

Na míle se podívejte k Pranjalovi na stránky nebo někde jinde.

Peťa mě dneska poprosil, abych vám vyřídil, že s botama je to ok, podařilo se mu koupit v super slevě, takže peníze, pokud se nějaké vybraly, si buď vemte zpět, nebo pošlete Rupantarovi, protože jsou s jídelním rozpočtem v mínusu, děkují všem.

Hlad ovšem nemají, dovolil jsem si zavést několik vylepšení, porce jídla dělá takzvaný kolotoč, bežci si ho podávají, dokud nevyjí celou misku; má to několik výhod: dojídá se všechno a běžci toho sní více, protože neví, kolik misek celkem je a mají obavu, že by mohla ta, co se k nim dostala, být posledni, tak se pořádně nadlábnou.

Tak už musím končit, páč to píšu v autě a přichází první brakeri to zalomit.

Kamil