Listy z behu - 8

Ahojte,

o veselé historky není nouze, ale přesto nevím, jestli jsem o této už nepsal, pokud ano tak to celé ani nečtěte, pouze uprostřed a na konci jsou velmi zajimavé a inspirující věci.

Běžce zde pravidelně navštěvuje chiropraktik, fakt dobrý a příjemný chlapík, na kterého se vždy všichni těší a hned jak ho uvidí, tak se na něj krásně smějí a předhánějí se, kdo se mu dostane dřív na stůl, vždycky když jdou kolo a vidí, že tam leží někdo jiný, tak nevěřícně kroutí hlavou, že se opět netrefili do té správné chvíle a ten šťastný je někdo jiný. Lupe a puká to celkem hrubě, ale má to v rukách a ví, co dělá, taky se věnuje meditaci a má nějakou mistra ženu čili mistrini, o které se pěkně vyjadřoval.

To bylo tenkrát tak, když Ananda-Lahari měl shina eště hodně bolestivého, tak se o něm tomu chiropraktikovi zmínil. Ananda-Lahari ležel na zádech a chir. věděl, že tomu udělá dobře protažení, vzal bolevou nohu za chodidlo a pořádně zatáhl a Ananda-Lahari se jako pružinka zvedl v pase z lehátka, okolo běžel Palo a musel se zastavit a kukal na to, strašně se řehotal, když se potom Ananda-Lahari položil, tak se to celé opakovalo ještě jednou, Pali šel do kolen, jak se smál.

Christofera přivedl až k slzám, jak vychytal ty správné body, kde zmáčknout. Pranaba taky lámal a ptal se, jestli nemá problémy s trávením, o on na to, že má hnačku čili průjem, tak začal mačkat a Pranab se začal třást jak od zimy, celkem se to zlepšilo.

Když dokončí běžce a nikdo další nestojí opodál nebo zrovna nepřibíhá, tak si dá něco z bufetu a škádlí přibíhající běžce tím, že má přestávku, ať přijdou později.

Pranjal včera dokončoval své poslední kolo ve 23:58:40, obvykle bývá na trati nejdéle, už máme vše sbaleno, jak postupně běžci odchází, tak po nich uklízíme, celý ten kemp je taková rychloskládačka.

Pršelo. Hodně. Byli jsme durch promočení, po 15 min. bylo po dešti, pro některé běžce to znamenalo sprint do úkrytu, nezávidím v jejich stavu, Asprihanal to dokonce otočil, a tak 200m se vrátil, Pavla to chytlo v tom nejvzdálenějším rohu a Ananda-Lahari měl zrovna brejk a spokojeně chrupkal v autě.

Lída na mě měla prosbu o překlady pozdravu běžcům, tak ať klidně píše, to se neztratí.

Kluci měli radost, když se dověděli, že krom Hekiho dorazí i Molny a moc se na něj těší.

Končim a jdu masírovat Pranaba, mívá pauzu jen jednou denně kolem 5 asi jen 25min, celkem maso, kolik snese, teď mu to fakt běhá.

Pokud jste nenašli nic zaj. nebo insp. ani uprostřed, ani na konci, tak se mrkněte na ultrabeh.sk k Pranjalovi na jeho zápisky nebo na oficiální stránky závodu.

Kamil